Kusursuz bir web tasarım için tek eksiğiniz, Flatinium’un ayrıcalıkları.

Flatinium size kullanıcı odaklı, mobil ve SEO uyumlu bir tasarım oluşturacak. Böylece çevrim içi dünyada yerinizi eşsiz şekilde alabileceksiniz.

9.5K

9.5K

Satisfied Clients

Eşsiz bir web tasarım için gerekenler nelerdir?

Çevrim içi dünyada rakiplerinizin bir adım üzerinde yer almak istiyorsanız, o halde en önemli ihtiyacınız size uygun bir web sitesi tasarımı.

Kullanıcı Odaklı

Kullanıcılar siteye girdiklerinde kolay arayüz ile her alana rahatça ulaşabilmeli.

Mobil Uyumlu

Her geçen gün artan mobil cihaz kullanımına karşı, harika bir mobil uyumlu tasarım oluşturulmalı.

SEO Uyumlu

Arama motorlarında üst konumlarda yer alabilmek için SEO odaklı bir yapı olmalı.

Hızlı

Sitenin açılış ve gezinme hızı, sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşımalı.

Flatinium’un Web Tasarım Ayrıcalıkları Nelerdir?

Profesyonel Altyapı ve Arayüz

Flatinium, web tasarım uzmanları sayesinde altyapısı ve arayüzü ile tam anlamıyla üst düzey bir tasarım ortaya çıkarmaktadırlar. Bu şekilde güvenliğiniz her zaman ön planda olacak, sizi ön plana çıkaracak.

Kullanıcılar İçin Eşsiz Bir Tasarım

Menü planlaması, site tasarımı, içerik düzenleri, geçişler, hız ve çok daha fazlası size sunulacak. Böylece rakiplerinizden daha şık, daha hızlı bir tasarıma Flatinium ile sahip olacaksınız.

SEO Uyumlu Altyapı

Flatinium, web tasarım firmaları arasındaki konumu ile ön planda. Bu şekilde uzmanlar, siteleri SEO entegrasyonu ile birleştirerek, SEO’ya ve mobile uyumlu bir tasarım oluşturmaktadır.

Hizmetimizde Neler Var?

Web tasarım ajansı olarak ayrıcalıklı hizmetleri ile öne çıkan Flatinium, size profesyonel tasarım oluşmak için yanınızda!

UI / UX Tasarım

Şık ve siteye uyumlu üst düzey tasarım.

Mobil Uyumlu

Mobil kullanıcılar için kullanışlı.

SEO Uyumlu

SEO optimizasyonu sayesinde fark yaratacak.

Hızlı Altyapı

Hızı sizi çevrim içi dünyada uçuracak.

Kurumsal Web Tasarım Size Ne Katacak?

Çevrim içi dünyada rakiplerinizden farklılaşmanın en önemli yollarından bir tanesi, eşsiz bir tasarıma sahip olmaktır. Bu şekilde size özel yapılan tasarım üzerinde gerçekleştirildiğiniz SEO çalışmaları, sizi daima bir adım yukarıda tutacak. Bu süreçte de Flatinium daima yanınızda yer alacak.

Rakiplerinizden Önde Olmak

Onları geride bırakıp, sıralamada daha üst bir konumda yer almak için buna ihtiyacınız var. Size özel tasarım, tercih edilmeniz için de en önemli faktörlerden bir tanesi olacak.

Learn More

SEO Uyumlu Altyapıya Sahip Olmak

Tasarımınızın SEO kurallarına uygun olarak gerçekleştirilmesi, sizin henüz SEO çalışması yaptırmadan önemli bir konumda yer almanızı sağlayacak. Flatinium bu konuda uzman.

Learn More

Kurumsallık İle Ön Planda Olmak

Sunduğunuz hizmet ya da sattığınız ürünler, müşteri ya da misafirlerinize en profesyonel şekilde tanıtılacak. Bu şekilde çevrim içi dünyanın avantajlarını fark edebileceksiniz.

Learn More

Arama Motoru Kurallarına Entegre Olmak

Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarının belirli kuralları var. İşte tasarımınızın altyapısı bu kurallara entegre bir şekilde hazırlanacak.

Learn More

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım ile ilgili son kullanıcıların en fazla sorduğu sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Kullanıcıların arama motorlarında aradıkları bilgilere, mal ya da hizmetlere en hızlı ve etkili şekilde ulaşmalarını sağlayan web sayfası tasarımlarına web tasarım adı verilmektedir.

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Mal ya da hizmetinizi, bloğunuzu veya çok daha fazlasını internet kullanıcılarına ulaştırmanın en etkili ve kolay yolu, web tasarımdır. Sahip olduğunuz web sitesi ile çevrim içi dünyada en hızlı şekilde yerinizi alabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Neyi İfade Eder?

Bir markanın kurumsal kimliğini çevrim içi dünyaya en iyi şekilde yansıtmasını sağlayan, ona özgü bir tasarıma ve altyapıya sahip olan web tasarım çalışmalarına kurumsal web tasarım adı verilmektedir.

Profesyonel Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Hedef kullanıcıların isteklerine en iyi şekilde karşılık veren, hedefe odaklı olan, web sitesi sahibinin sunduğu hizmetleri ya da sattığı ürünleri en iyi şekilde anlatan, hızlı ve SEO odaklı olan web tasarım çalışmaları profesyonel web tasarım olarak adlandırılabilir.

Neden Flatinium’u Tercih Etmeliyim?

Müşteri ya da misafirlerinize; sizi, markanızı, mal ya da hizmetlerinizi en etkili, hızlı ve profesyonel şekilde aktarmak için, Flatinium ekibi ile yanınızda. İsteklerinize en iyi şekilde karşılık verilen tasarım ile dijital dünyada rakiplerinizden daima bir adım önde yer alacaksınız.

Ödeme bildirimi yapın.

Gönderdiğiniz bilgiler, banka hesap bilgilerinizle uyuştuğundan emin olun.

genellikle 3 saat içinde ödemenizi onaylarız ve [email protected] adresiyle iletişime geçeriz.