SEO Analizi ile siz de doğru ve yanlışlarınızı en kapsamlı şekilde öğrenin!

Web sitelerinin arama motoru konumları ve performansları gibi pek çok detayı, Flatinium’un SEO analizi ile öğrenebileceksiniz.

5/5

Rated 4.5/5 from 500+ reviews on Sitemark.com

SEO analizi ile adım adım sitenizin performansını ve eksiklerini ölçebilirsiniz.

Flatinium, SEO araçları ve profesyonel ekibi ile gerçekleştirdiği SEO analizi ile web sitenizin genel akışını sizin için raporlaştırmaktadır. Peki, SEO analizinde neler var?

Trafik Analizi

Web sitenizin açıldığı tarihten itibaren trafik dalgalanmaları analiz edilmekte, yükseliş ve düşüşlerin sebepleri belirlenmektedir.

İçerik Analizi

Sayfalarınız, kategorileriniz ve içerikleriniz tek tek analiz edilmekte, sizin için faydalı ya da faydasız olanlar tespit edilmektedir.

Backlink Analizi

Sitenizin açıldığı dönemden itibaren aldığınız backlinklerin kalitesi, türü ve diğer tüm özellikleri hazırlanan bu raporda yer almaktadır.

SEO Analizi İle Neler Tespit Ediliyor?

Sitenizin yönetimini profesyonel olarak gerçekleştirmek için SEO analizine ihtiyacınız var. İşte bu noktada Flatinium ekibi yanınızda. SEO analizi raporu ile sitenizin eksiklerini çok daha rahat görebileceksiniz.

İç SEO Analizi

Meta Description, Meta Title, H Etiketleri, Görsel Etiketler, Kırık Linkler vb.

Trafik Analizi

Web sitenin aldığı trafik ve trafiği nerelerden, hangi şekilde aldığının tespiti.

İçerik Analizi

İçeriklerin durumu, getirdiği trafik, siteye katkısı ve eksikleri.

SEO Araçları Analizi

Semrush, Ahrefs ve Screaming Frog araçları ile detaylı rapor.

Site Hızı Analizi

GTmetrix ve PageSpeed Insights araçları ile hız analizi.

Dış SEO Analizi

Siteye farklı sitelerden ya da platformlardan gelen ve giden bağlantıların analizi.

SEO Analizi Neden Gereklidir?

Web sitelerinin gidişatının olumlu yöne çevrilmesi ve en önemlisi de rakiplerin önüne geçilmesi için SEO analizi son derece gerekli bir işlemdir. İşe bunun için Flatinium ekibi size kapsamlı bir rapor hazırlıyor. Peki, neden bu kadar önemli?

Kullandığımız SEO Araçları

Başarılı bir SEO çalışması için SEO analizinin rolü son derece önemlidir.

Neden Yapılır?

Web sitelerinin arama motorlarındaki konumları belirli dönemlerde düşüş gösterir. İşte bu durumda yanlış giden bir şeyler vardır. Gerçekleştirilen SEO analizi ile bu hatalar tespit edilerek, hemen hatalar giderilmeye başlanır.

Nasıl Yapılır?

SEO analiz araçları ile web sitesi derinlemesine analiz edilir ve eksikler hızlıca tespit edilir. Eksiklerin tespit edilmesi ile sıralama kayıpları gözden geçirilir. Nelerle bağlantılı olduğu anlaşıldıktan sonra kapsamlı rapor sunulur. Bunun sonrasında yapılması gerekenler hakkında kişiye bilgi verilerek, sürecin doğru şekilde devamlılığı sağlanır.

SEO Analizi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sorular
Cevaplar

SEO Analizi Nedir?

Web sitelerinin arama motoru sıralamaları, geçmişteki ve mevcut performansı, hızı, içerikleri ve daha pek çok detayın SEO analiz araçları ile derinlemesine incelenerek rapor haline getirilmesi olarak adlandırılmaktadır.

SEO Analizinde Neler Var?

Etkili bir analizin oluşması için web sitesinin; trafik, performans, sıralama, hız, iç ve dış SEO açısından derinlemesine analiz edilmesi gerekir. Flatinium’un hazırladığı SEO analizinde ise burada bahsedilen detaylar ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

SEO Analizi Yalnızca Google İçin Mi?

Hayır. Google, Yandex, Bing, Yahoo ve ilgili web sitesinin var olduğu tüm arama motorlarındaki sıralamaları analiz edilmektedir. Böylece performans düşüşleri ya da artışları tespit edilmektedir.

Analiz Sonrasında Önerilerde Bulunuyor Musunuz?

Tabii ki. Size detaylı bir SEO analizi sunduktan sonra önerilerimizi sunuyor ve süreci nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili bir plan oluşturuyoruz.

Ödeme bildirimi yapın.

Gönderdiğiniz bilgiler, banka hesap bilgilerinizle uyuştuğundan emin olun.

genellikle 3 saat içinde ödemenizi onaylarız ve [email protected] adresiyle iletişime geçeriz.